اندر احوالات دانشگاه

یکم

اگر فکر می کنید دانشگاه محیط امنی است

اگر فكر مي كنيد دانشگاه محيطي فرهنگي است

اگر فكر مي كنيد محيط دانشگاه نمونه ي كوچك دوره ي بعد از ظهور است كه در آن سگ و گربه از يك آخور علف مي خورند

.

.

.

سخت در اشتباهيد!

دوم

هرگز وسايل خود را اعم از كيف، كاپشن، موبايل، لپ تاپ، شلوار، پيراهن و ... را بدون نگهبان به امان خدا هيچ جا رها نكنيد اعم چه مسجد چه سر كلاس چه تو بوفه چه هرجاي ديگر!

سوم

در دو سه هفته ي گذشته اقلا ۱۰ مورد دزدي در محوطه ي مسجد دانشگاه صورت گرفته است. در همين راستا:

اگر مال باخته ايد: برويد حراست دانشگاه پيش آقاي صيامي گزارش پر كنيد. چرا كه با رشادت سه تن از دانشجويان دو دزد امروز دستگير شدند.

اگر مال نباخته ايد: مالتان را سفت بچسبيد كه نبازيدش. به خصوص موقع خواب. اگر خواستيد بخوابيد كيفتان را به خودتان زنجير كنيدو موبايل و كيف پولتان هم در جيبتان باشد. بد خوابيدن بهتر از مال باختن است! اگر هم مي خواهيد به ثواب نماز جماعت نايل شويد كيفتان را جايي بگذاريد كه ببينيد.

همه ي موارد فوق را در خوابگاه ها هم رعايت كنيد. دزد خوابگاه احتمالا هنوز دارد راست راست راه مي رود.

 

اين مطلب را براي همه ي دوستان شريفي خود تعريف كنيد تا حساب كار دست همه بيايد. از من گفتن بود.

/ 12 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حسام

نه! خواستم به بقيه هشدار داده باشم! من اصلا مالی رو در مسجد نباختم!

بکتاش

من شک دارم دانشجوها اين کار رو بصورت حرفه ای انجام بدن.مگر طرف وضعش خيلی وخيم باشه. واسه همين بهتره که از ورود افراد متفرقه به دانشگاه جلوگيری بشه

حسام

همين اتفاق هم می افتد. اما عصرها درب مسجد برای نمکاز مغرب و عشا باز است. کافی است دزد محترم بيايد کيف يکی از دانشجويان را در آن هنگام ببرد. با داشتن کارت دانشجويی آن دانشجوی بدبخت از فردايش به راحتی می تواند وارد دانشگاه شود. مگر اينکه بخواهند عکس تطبيق دهند و اين کارها. که آن را هم بعيد می دانم دانشجويان تحمل کنند. يکی اش خود من!

اشليکی

دانشگاه يعنی جايی که هميشه حق با استاد است و تو اجازه ی مخالفت نداری. يعنی نمره های سليقه ای. يعنی جايی که يک استاد به خودش اجازه بدهد جوری صحبت کند که بچه در حضورش مزه پرانی کنند و قوميتی را مسخره کنند. يعنی اينکه الان بايد راهی برای طلب پوزش از استاد پيدا کنم چون حرفی زدم که دوست نداشت. دانشگاه يعنی افسردگی!!!!!

اشليکی

تو دانشگاه ما هر بار که از در اصلی خارج شدی و دوباره خواستی بيايی بايد کارت نشان بدهی حق اعتراض هم نداری.پخش موسيقی بی کلام در کلاس های کارعملی گناه بزرگی است و استاد و دانشجوبا کميته انظباتی طرف هستند. اگر خيلی اصرا به پخش موسيقی باشد دانشگاه تسهيلات ويژه ارائه می دهد و شما را با مينی بوس به سوله بالای کوه می برد (این اتفاق افتاد).اجازه ی اردوهای چند روزه-يک روزه-يک ساعته خارج از دانشگاه داده نمی شود.ولی خوب ما همه خيلی هم از اين وضيعت خوشحال هستيم.

سلام خيلی وقت بود به وبلاگتون سر نزده بودم دلم تنگ شده بود

شهرام

شاید بگی خیلی بدبینم! ولی برام خیلی جالبه که درست وقتی میخوان دوربین ها رو تو دانشگاه بذارن یهو دزدی هم دو دانشگاه زیاد میشه یا حداقل گندش در میاد!!! امیدوارم همون فرضیه بدبین بودنم درست باشه! اگر نه من تو این چند سال تو یه اشتباه بزرگ بودم یعنی فکر میکردم که با یه سری آدمه خنگ طرف هستم اما این کار هوشمندانه نشون میده که خیلی باهوش تر از این حرفان!!!

حسام

راستش رو بخوای من همون فکر می کنم که بدبينی. البته ممکنه که از قبل می خواستن دوربين بگذارن اما دنبال فرصت مناسب می گشتن و ديدن چه فرصتی بهتر از اين، اما اینکه واسه ی اینکه دوربین کار بگذارن دزدی ردیف کنند و ... به نظرم درست نمیاد.

ارمغان

دانشگاه تهرانم داره بابا[نیشخند]!