ملاقات ها

از اين خوشم آمد.تو جام جم خواندمش:

عشق واقعی اغلب با يک ملاقات اتفاقی شروع می شود.روزی از روزها گوسفندی يک گرگ را کاملا اتفاقی ملاقات کرد...

از ملاقات های اتفاقی دوری کنيد.

                                           مارک آزروف-ولاديمير تيخوينسکی

پی نوشت:من نفهميدم چرا اسم دو تا نويسنده زير داستان چاپ شده است.

 

/ 22 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محسن

خب!جواب حسين هم رسيد.برای صرفه جويی در وقت و چشم!دو تا مطلب رو با هم جواب ميدم.۱خواهش می کنم۲: منم جواب داده بودم. ظاهرا عجله کرده ای۳: تاکيد کردم که اميدوار بودم با همان جواب اول منظور مرا بفهميد...اينگونه نشد و متاسفانه مجبور شدم برای راحت كردن شما مطلب توضيح بعدی هم بدهم...پس توضيح دوم من کمکي بزرگ به شما بوده و نه چيز ديگر! ۴: از شيوه نگارش/جواب های کاملا مستدل و... کاملا عيان است!ولی راجع به صحبت قبلي:در مورد اول بايد بگم که اشتباه من از آنجايی ناشی شد که به تصور آن که major stress در اين كلمه(professional) روي حرف f قرار مي گيرد لذا فكر كردم كه اين حرف بايد double باشد و البته اشتباه بود و به آن اذعان دارم...اما در مورد ادامه مطالبت آقا حسين كه به نوعي ”هزل” شبيه است، بايد بگويم كه به هيچ وجه به شما اجازه تقليد نوع نگارش خود را نمي دهم و نيك مي داني كار ... و بس!!(اگر در پر كردن...مشكلي داشتي...بلافاصله e-mail بزن!)-و اما سئوال از حسين!:وقتي مي خواستم اين جواب رو بفرستم چشمم به “ملاقات ها“ افتاد.خوشحال ميشم در اين مورد نظرتو بشنوم.(جون من بگو درسته!اين بار مي توني به جا ۳ منبع به ۳۰۰ منبع رجوع كني!!)

محسن

و اما در مورد پيام ”deja vu“: من وظيفه خودم مي دونم تا زماني كه نقد و بحثي در مورد مطالب من (كه مسلما بيانگر افكار من مي باشد) مطرح مي شود، راجع به اون نقد يا ...! اظهار نظر كنم و در ضمن با عبارت “لطفا جاي ديگر ادامه دهيد” كاملا مخالفم...شما كه در پي ايده آل ها هستيد...چرا؟! ------------------------------------------------------------ و در مورد حرف “dara” نيز بايد بگويم كه به طور كاملا اتفاقي با جواب آقا حسين توافق نظر دارم... با تشكر از حوصلتون...!! - محسن-م-ع

حسام

لطفا اين بحث دو نفره و دعواها رو با ای ميل انجام دهيد دوستان من!

Azin

عشق افسار گسيخته سم است. اين عيب‌ها پنهان است، روح را تغذيه می‌کند و روح فريب‌خورده که باور می‌کند تغذيه می‌شود و در واقع با عشق ناشناس و سرکش مسموم می‌شود. اينم من از کتاب آخر کارلوس فوئنتس، اينس خوندم. فکر کنم اين توضیح بهتری باشه.

mohammad reza

من اصلاْ اين حسين يا محسن رو نمی شناسم اما به طور اتفاقی با يکيشون ملاقات داشتم پس حق با اونه....

ali sahari

سلام من واسه خودم یه پا دیکتاتورم واسه همین به خودم این اجازه رو میدم که بگم محسن من نمیدونم چه جوری جرئت کردی با حسین بحث کنی بابا حسین یه عمره که این کارست !!!

mohamad reza

علی از تاريخش معلوم شد کدومشونو اتفاقاْ ملاقات کردم...

hosein

آقا محسن به نظر مياد خیلي ها با اين بحث ما موافق نيستن(در حالی که هيچی از اين بحث نميدونن)تر جيح ميدم سکوت کنم....بی خيال..... راستی علی جون بابا ما يه عمری شاگردي کرديم نزد شما......سروری......در ضمن محمد رضا جان من اتفاقاْ شما رو یه جایی ديدم......۲۵ مرداد ۱۳۶۳؟؟؟؟!!!!

محسن

ای به چشم آقا حسين...من هم برای احترام به جمع و شما (آقا حسين) و صاحبخونه از «اطناب» اين بحث خودداری ميکنم...تا ببينيم تو آينده چه سوژه ای گير مياد!!! در ضمن من هم يقين دارم که خيلی ها اصلا نمی دونستن بحث ما راجع به چی بود...اما چه کنيم از...!!! ----------------با تشکر...ـــــــــــــــــمحسن.م.ع

نمی گم اصرار نکن!!!!!

از سربازی هم معاف شدی ديگه چی می خوای آق حسام!!!!!!