اگر می شد از خدا عکس گرفت...

چند وقت پيش با يک گروه از عکاسان نجومی به اصطلاح رفته بوديم رصد.(البته من اوجا فقط نقش مهمان رو داشتم.چون بقيه اعضای يک کلاس عکاسی بودند و آن رصد جلسه عملی آنها محسوب می شد.لطف کردند يکی از آنها منو دعوت کرد که باهاشون برم.)توی اين رصد آقای زاکاريان(حتما می شناسيد!اگر نمی شناسيد ايشان  هم حضور داشتند.ميانه راه بوديم که يکی از افرادی که در جمع حاضر بود(آقای خداشناس-يکی از افرادی که هم اکنون به سمت قطب حرکت می کنند برای رصد کسوف) از آقای زاکاريان سوالی کرد(البته شايد من نبايد اين سوال رو می شنيدم!اما شنيدم!)

ايشان از آقای زاکاريان پرسيد اگرمی خواستی از خدا عکس بگيری از چی عمس می کرفتی به عنوان يک عکاس طبيعت؟!

جوابی که آقای زاکاريان داد بماند.اما اين سوال به شدت به نظرم زيبا اومد و من رو تو فکر برد.

راستی اگر شما بوديد از چی عکس می گرفتيد؟!

/ 10 نظر / 2 بازدید
Sina

من توی شب.. توی سیاهی مطلق٬ در لنز دوربين رو می بستم... ديافرگم رو می ذاشتم روی ۲۲... سرعت رو هم روی ۱۰۰۰/۱ بعد يه عکس می گرفتم... تنها چيزی که توی عکس می بود خدا بود...

Sina

به نظرت مسخره مياد نه؟

ghachaghchi

من از يه نوزاد که روی يه تکه پاره خوابوندنش و يه زن کنارش داره گدايی می کنه عکس می گرفتم.که بيدار نميشه که نون زنی که دزديدتش و آجر کنه.

حسام

من چيزی اينجا به نظرم مسخره نمياد!اين مطلب رو نگذاشتم اينجا که مردم نظراتشون رو بنويسند من هم مسخره کنم. برام جالبه که بقيه از چی عکس می گرفتند مردم.اگر همه جواب سوال من رو بدهند خيلی خوشحال می شوم.

ghachaghchi

يه کم سياسی شد نه؟!

حسام

نه بابا سياسی کيلو چنده!

solfa

توی یه روز سرد ÷اییزی دوربینو میبردم کنار گلهایی با اون وضع هنوز هم تر و تازه موندن . دیدن این گلها شاید عجیب به نظر بیاد ولی اونا هستن.

بهداد

سعی ميکردم تا ميتونم برم دور٬‌ خيلی دور ! بعد از همه اون دوستايی که باهام اومده بودن عکس ميگرفتم! (البته شايد نظرم بعدا عوض شه !)

Asemoni

سلام اگه من مي خواستم از خدا عکس بگیرم از چشمای خودم عکس میگرفتم . نمی دونم شنیدی یا نه ولی همیشه می گن اگه خواستی خدارو تو وجودت احساس کنی واونقدر بهش نزدیک بشی تااحساس کنی که می بینیش فقط به چشمای خودت نگاه کن .اونوقت مطمئن شو اونی که دیدی خداست .

white planet

از همه چيز و هیچ چیز.به نظر من خدا همه چيز و هيچ چيزه!!!موفق باشيد.