پاسارگارد زير آب رفت؟

اخیرا ای میل پخش شده است که ادعا می کند پاسارگارد زیر آب رفته است و یک سری عکس هم ضمیمه کرده است که آره نگاه کنید ایناهاش! سد سیوند آب گیری شد و نظام ۲۸ ساله ملاها میراث ما را بر باد دادند و کوروش خیس شد و از این جور چیزها. من اول فکر می کردم وسعت انتشار این ای میل محدود باشد و کسی آن را باور نکند اما گویا آستانه باور کردن مردم پایین تر از آنی است که فکر می کردم!

خداییش به یکی از این عکس ها نگاه کنید!

Pasargard.JPG

اولا که ساختن این عکس ها که صرفا نیاز به اندکی دانش فتوشاپ دارد. ثانیا که پاسارگارد در یک دشت واقع است. اگر بنا باشد مطابف آن عکس ها در این دشت با این عمق و وسعت آب جمع شده باشد عظمت سد را دریابید! و ثالثا اینکه اگر قرار باشد خبری شده باشد افرادی که در شیراز هستند مسلما زودتر از ما خبر می شوند و فعلا هم که گویا خبری نیست. حالا اینکه این همه عکس و این همه ای میل و این همه خبر کذب از کجا می آید الله اعلم.

/ 4 نظر / 3 بازدید
minimos

اين خبر های آبکی از اونور آب مياد.

بهداد

ولی خداييش طرف کار کرده ها! اون خيسی سنگ‌های پايينی رو نگاه کن !:))

حسين

قشنگ كار كرده بودن . شايد مي خواستن اين طوري عكس خودشونو پخش كنن. آقا عيدت هم مبارك.

حسین

به نام خدا اگر کسی این عکس را واقعی بداند که باید به هوش خود شک کند اما به نظر می رسد که به زبان طنز دارد می گوید: به فکر این بنای تاریخی باشید. و لازمه ی طنز اغراق است که در این شورت حق با سازنده ی عکس و پخش کنندگان آن است.چرا که از این دست سهل انگاری ها نسبت به فرهنگ کهن ما کم دیده نمی شود.