می دانی تهی چیست؟! نمی دانی؟! منم نمی دانستم!

/ 12 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
nazi khanoom

tazamanike ensan zendegiye roozmare ra bikhiyalane tey mikonad,barayash zendegi hichgoone masalei nist.vali bemojarade inke adami darbareye maniye zendegi miandishad,zendegi holnak mishavad..angah ensan darmiyabad ke dar donyaye khosoomat amizi ast va sarokarash hame ba POOCH ast.

....

واقعا الان می دونی؟!

حسام

می خواستم جواب سوالت رو پیش پیش توی متن بدم اما چون می دونستم اين سوال رو می کني گذاشتم تو کانتها جواب بدم که متنم به اون چيزی که می خوام شبيه تر باشه. راستيتش نه هنوزم مطمئن نيستم بدونم. اما می دونم از هر زمان ديگه به دونستنش نزديک ترم.

حسام

من که خود شما رو نمی شناسم چه برسه به بچه های شما که بخواهم بيام شاهرود! البته کم سعادت هم هستم چون دارم می رم شيراز. در مورد ذهن مغشوش درست زدی تو خال! بد جوری مغشوشه! بدجوری!

....

چرا فکر می کنی من نوعی نمی دونم؟!

حسام

از آنجا که کافر همه را به کيش خود پندارد و من نوعی نمی دانستم و لذا فکر می کردم همه نمی دانند جز عده ی اندکی که می دانند!

....

حالا تهی چیست؟!

حسام

تهی؟! همانی است که به هيچ وجه نمی توان توصيفش کرد. يعنی بودن را می توان توصيف کرد اما نبودن يا بهتر بگويم عدم و نبودن را نمی توان. يا حداقل من نمی دانم. فقط می دانم يک ويژگی اش عين خلا است: اگر يک بطری پر از خلا (عجب صنعت تضادی!) باشد به علت فشار هوای اطراف فشرده می شود. برای من تهی هم همين طوری است. البته همان طور که گفتم هنوز هم شک دارم که اين است يا نه!

امين ج

شايد مفهوم اين پست! اما حاشيه هاش شايد اونقدرها هم تهی نباشن!