«فرا رسیدن دهه ی محرم را به عموم هم میهنان عزیز تبریک می گوییم»

از طرف: سندیکای مداحان، صنف مفت خوران، ‌اتحادیه ی فروشندگان آلات موسیقی، تمثال های اهل بیت، علم و دیگر ملزومات هیئت های عزاداری، جمعی از کارگردان های دوزاری و تعداد کثیری از دختران و پسران جوان

...

/ 15 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آريانا

پسر متنش فوق العاده باحال بود

شفق

نوشته ات خيلی تلخه.آدم غصه اش می گيره. بديش اينه که واقعيت قضيه از اينم تلخ تره. حالا تا کجا می خواد ادامه پيدا کنه خدا می دونه.

....

اعضای دولت رو جا انداختی..

Enkratic

یادت رفت به منم تبریک بگی! .. که ما هرچه داریم ازین محرم و صفر است ....

حسام

آخ آخ هيئت دولت يادم رفت راست می گی! قبل از اينکه بنويسم تو ذهنم بودها! خيلی کسای ديگه هم تو ذهنم بودن. اکثرشون رو عمدی جا انداختم که حجمش زياد نشه. اما دولت رو يادم رفت! خودتون اضافه کنيد. از بقيه دوستانی که اسمشون جا مونده هم عذر خواهی می کنم!

علی ميرطار

ملا نقطی. محرم دهه نيست٬ ماهه. اما اين نکته تاثيری تو اصل تبريک نداره فقط اندازشو تغيير ميده.

حسام

ملا لغتی تر! منظورم دهه ی اول ماه محرمه!

حسین

آخریشو نگرفتم چرا؟!

حسام

يک شب دنبال يک دسته راه بيفت. می فهمی چرا!

mht

از من الغريب الی الحبيب امام به زهير تا هل من ناصر ينصرنی و هل من معيننی به بشريت.از العطش کودکانش تا ما رايت الا جميلای زينب تنها می آموزدمان که حسين را نمی توان شناخت. چه خوب گفت آن انقلابی افريقايی (امه سزر)که بزرگی هر ملت به بزرگان آن ملت است و براستی که هيچ ملتی بزرگی چون حسين ندارد.... آنچه که هست اين است که ملت امام حسين نيستيم.زمانه ايست که هر که دين دارد عقل ندارد و هر که عقل دارد دين ندارد... ميتونم بگم که چيزی که نوشتيد به معنای کلمه تسلی بخشه.