نامه ی وارده از یک شهروند دلسوز

متن نامه ی وارده از یک شهروند دلسوز در رابطه با طرح امنیت اجتماعی:

بسمه تعالی

ضمن تشکر از نیروی محترم انتظامی به خاطر برخورد قاطعشان با عوامل فساد و تهاجم فرهنگی، نظر به آغاز دور تازه ی طرح مبارزه با امنیت اجتماعی که با معیارهای جدید (نظیر تبرج بودن پوشیدن چکمه) صورت می گیرد، اینجانب به عنوان یک شهروند دلسوز پیشنهاد می کنم که در جهت پیشگیری از فساد بیشتر نسل فعلی و هدایت نسل های بعدی به راه راست، کلیه ی شهروندان مونث از کودک گرفته تا سالخورده را به کشورهای دیگر تبعید نموده تا به این ترتیب زین پس شاهد فساد این دسته از افراد در میهن عزیزمان نبوده و کشوری تماما اسلامی داشته باشیم. به عنوان مزایای این طرح پیشنهادی می توان موارد زیر را نام برد:

با انجام این طرح:

۱)  مشکل امنیت اخلاقی جامعه حل می شود و بودجه ی اختصاصی به گشت ارشاد و کمیته و پلیس امنیت اجتماعی و ... می تواند به بیت المال عودت داده و در موارد ضروری دیگر -نظیر محرومیت زدایی از مناطق محروم- به مصرف رسد. به علاوه بار روانی مخالفت های بی دلیل عده ای معلوم الحال با این طرح ها از بین خواهد رفت و انرژی مربوطه صرف فعالیت های مفید تر خواهد شد.

۲)  مشکل ازدواج جوانان به طور خودکار با پاک کردن صورت مسئله حل خواهد شد.

۳) صد در صد ورودی های کنکور را پسران تشکیل خواهند داد. به این ترتیب نیاز به اعمال محدودیت های جنسیتی و مواجهه با فشار مخالفان این گونه طرح ها نخواهد بود.

۴) مکانیزم های کنترل جمعیت به طور خودکار اجرا می شود و طی ده سال آینده شاهد کاهش چشم گیر جمعیت ایران عزیز خواهیم بود که این امر در دراز مدت حل مشکل بیکاری را نیز در پی خواهد داشت. بدیهی است در صورت احساس نیاز به نیروی کار جدید می توانیم به جای تبعید دختران آنها را با نیروی کار مذکر تعویض نماییم!

۵) مشکل بیکاری فی الفور حل خواهد شد! چرا که درصد خوبی از نیروی کار کشورمان را بانوان به خود اختصاص داده اند که با تبعید ایشان، فرصت های شغلی جدیدی ایجاد خواهد شد.

۶) با نبودن جنس مونث در جامعه فساد که به صفر خواهد رسید هیچ (چرا که «هر چه فساد است زیشه در بد حجابی و بی حجابی دارد») سر نیروی مذکر هم به کار خودش گرم خواهد شد. این امر رشد عظیم اقتصادی و پیشرفت های شگرفی را برای کشورمان به دنبال خواهد داشت.

۷) مشکل ترافیک ساعت ۷ شب له بعد تهران و دیگر کلان شهرها حل خواهد شد!

۸) این خطر که عده ای فاسد نظیر اصلاح طلبان بتوانند با وعده های فریبنده و سو استفاده از رای زنان این مرز و بوم بار دیگر به قدرت بازگردند از بین خواهد رفت.

۹) و در نهایت با اینکار علاوه بر موارد ذکر شده خدمت بزرگی به طیف نسوان نیز کرده ایم چرا که من بعد خواهند توانست یک گوشه ی دنیا به دور از قوانین من در آوردی با خیال راحت زندگی نمایند.

با توجه به مزایای ذکر شده اینجانب انتظار دارم تا نسبت به انجام پیشنهاد ارائه شده هر چه سریع تر مساعدت های لازم صورت گیرد تا در آینده شاهد مشکلاتی از این دست نباشیم.

والسلام

 

پی نوشت: خیلی دلم می خواست قیافه ی سردار رادان را وقتی اخبار مربوط به اظهارات جدید سخنگوی دولت را در رابطه با طرح امنیت احتماعی می خواند، می دیدم!

/ 6 نظر / 11 بازدید
الهام

چه پيشنهاد هوشمندانه ای! امضا:‌ يک فمينيست

21 قدیس

ببخشید این حرف رو میزنم ولی مثل اینکه شما تصور نمیکنید وقتی جنس مونث تبعید شود جنس مذکر ممکن است به بعضی کارهای دیگر ( که جای ذکرش نیست ) رو بیاورد . و همین طور جنس مونث؟ بالاخره دولت با این طرح موافق است یا مخالف . آیا شما کتاب 1984 رو خوندین ؟ با خوندنش جواب رو میفهمید.

حسام

موافقت يا عدم موافقت دولت تابع زمان باقی مانده تا انتخابات است!

فاطمه

فکر کنم مشکل اينا با تبعيد جماعت نسوان هم حل نشه چرا که این جماعت وسوسه گر وشیطان صفت ممکنه حتی در خیال کسی باعث انحرافش بشن!اگه خداروز ازل با عالیجنابان مشورت می کرد حتما اين اشتباه بزرگ رو در خلقت جنس مونث مرتکب و باعث این همه فساد در جامعه نمی شد

حسام

در جواب مهدی: آی گفتی! در جواب فاطمه: آره اينم حرف خوبيه! بايد يک طوری خاطرشون هم از ذهن ها پاک بشه که ديگه مو لای درز طرح نره!