اندکی تلويزيون

۱- شبکه ۴ برنامه خوبی روی آنتن دارد به نام «باز هم زندگی». پنج شنبه شب ها پخش میشود. ساعت دقیقش را نمیدانم اما تکرارش جمعه ها ساعت ۳:۳۰ است. تا حدی شبیه برنامه ی oprah است با مجری گری بیژن بیرنگ. من سه قسمتش را تا به حال دیده ام و از هر سه قسمت لذت برده ام.

۲- سریال مدار صفر درجه شبکه ۱ هم توصیه می شود.

۳-« مردم ایران سلام» شبکه ۲ هم برنامه ی بسیار خوبی است البته اگر حالش را داشته باشید از ۶:۳۰ صبح تا ۹ جلوی تلویزیون باشید. البته تکرار بخش گفتگویش عصرها حوالی ساعت ۵ پخش می شود. توصیه می کنم حداقل این قسمت هایش را ببینید. به خصوص برنامه هایی که با حضور یکی از روحانیان (که اسمش یادم نیست) اجرا می شود. راجع به بحث ازدواج و روابط زن و مرد و دختر و پسرها جالب حرف می زند.

/ 12 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حسام

آره واسه يه روحانی اسم جالبيه! باحال تر می شد اگه مثلا کامبيز بود! ولی جدی اگه تو خونه هم اين جوريه که تو تلويزيونه خوش به حال زن و بچه اش! مدار صفر درجه هم واقعا قشنگه! اين تريپ اروپاش خيلی باحاله. انتخاب آهنگ هاش هم حرف نداره.

آريانا

واقعا در ايام امتحانات توصيه های بسيار مفيدی می فرماييد.

روح‌ اله

آره، موافقم. خيلی جالبه صحبتهاش. فاميلش هم: مرادی.

آريانا

يه دونه فراموش شد يانگوم

حسام

اون نياز به توصيه و معرفی نداره همه می بيننش!

...

هه!!!کی شبيه اپراست؟بيژن بيرنگ؟:)) حتما منم شبيه راسل کرو ام!تو هم شبيه ادی مور!!=))

حسام

سبک برنامه رو عرض کردم.

پگاه

1- ندیدمش 2- وقتش نیست 3- عاشقشم مردم ایران سلاااااااااااااام

این هم سایت این حاج آقا http://www.shahab-moradi.ir/

محمد

حسام جان توی اين برنامه مردم ايران سلام يه قسمت جالب داره اونم آقايی به نام اينانلو هست که متخصص طبيعت گردی و سفر هست. من که هر وقت می بينم هوس گشت های نجومی ميکنم!