اطلاعيه

بدین وسیله از همه ی هم میهنان عزیز درخواست داریم تا در روزهای آتی تا جایی که ممکن است در مصرف گاز بکوشند. مصرف گاز را خواهشا جدی بگیرید!

                                              ستاد تعطیلی امتحانات مدارس و دانشگاه ها

پی نوشت: یاد ۷-۸ سال پیش افتادم که مدارس به خاط آلودگی هوا تعطیل شده بود. نزدیکهای اتمام تعطیلات یکی از آرزوهایمان این بود که یکی از این اتوبوس های شرکت واحد داشتیم و ۲۴ ساعت روشنش می گذاشتیم!

/ 3 نظر / 9 بازدید
محمد

بسی نشاط رفت. دلم برات تنگ شده حسام. اوه فکر کنم بايد اين رو اس ام اس می زدم نه اينکه در بلاگ اظهار کنم

م. سعيد

سلام به رفقای خوب تهرونی.اينجا شيراز است..شروع قرنطينه ما...فرصتی برای برگشتن به جمع دوستان باصفا ابتدا سلام.دويم معذرت فراوان که دفعه قبل تند نوشتم(راستی چون نوشته بودی که بايد ببخشم بالاجباربخشيدم!)چکار ميشه کرد بزرگ شديم ولی ظرفيت اعصابمون قد نکشيد.راستی يادته نوشته بودی گاهی اتاق بی در خوبه ومزاحم هم!خوب حداقل فايده تعطيلی های اخير اين بودکه من تونستم از قرنطينه امتحاناتم کمی در بيام و به چند تايی آسمون بی ستاره وبی تماشاچی سر بزنم(مزاحم خلوتشون بشم).اما خودمونيم گاهی وقتا اگه در اتاق رو برای هميشه قفل کنيم ممکنه تو اين همه تکرار و پوچی گير بيفتيم.ميدونم طبق معمول حرفام هيچ ربطی به بحث نداشت ولی غرض مزاحمت بود که حاصل شدچون وبت يه صداقت پاک کودکانه ته اش موج ميزنه که برام جذابه ودلتنگش میشم.سرتون اميدوارم با مزخرفاتم سوت نکشیده باشه!

حسام

ما چاکريم آقا سعيد. محمد جون منم دلم تنگ شده برات. فکر کنم اينم بايد جواب اس ام اس می بود؛)