یکی از دردآورترین کارها این است که آلبوم عکس های کودکی کسی که مرده است را ورق بزنی...

24534_2_29BW_Karin.gif

(عکس تزیینی است. ولی چقدر ناز است نه؟)

/ 26 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حسام

راه چاره را از آي اس پی خودتون بپرسيد. من راهی به ذهنم نمی رسه!

به تو چه!

صلواتی آفرین.من خیلی ازت خوشم اومد.ایشون فرمودند که شما گنگ ننویس و به طور کلی کلا ننویس.آفرین که عمل کردی پسر. اما حالا دیگه ان قدر همه دیر به دیر آپ نکن.آخه می دونی چیه طرفداران محترمت ناراحت و دلگیر می شن که چرا آپ نمی کنی(مهندس،خوشگله،حسام و یا خیلی چیزهای دیگه که با خوندنشون کیف می کنی) تو بنویس فقط زیرش یه چیزی بذار(امضایی اول اسمی عشقی چیزی بذار)

....

چرا آپ نمی کنی؟

در درون کعبه رسم قبله نيست... آقا امير حسام چرا نمينويسی؟

عباس آقا

خوب جواب مردمو بده! واسه چی نمی نویسی؟!!؟

حسام

يک مقدار اوضاعم به هم ريخته است. هم فشار درسها زياد شده است هم اينکه از آن موقع هايی است که حرفم نمی آيد!

به تو چه!

آره جان خودت؟ تبریک می گم.تبریک تبریک تبریک.... این عبای آقا هم که دیگه...ضایعه خودتی.

عباس آقا

حرفت نمی آد یا نمی خوای اینجا بنویسی؟! حالا درست که می گی حرفات بی مخاطبه! ولی اگه بنویسی حرف دلتو چهارتا مخاطبم پیدا کنی خیلی هم بد نمی شه ها داداش! حالا مردم هم به فرض نمی آن اینجا که حرف دلتو بخونن! خوب خوششون نیومد نخونن! از این که حرفای دلتو بنویسی که نمی ترسی که؟!

حسام

نه عباس آقا! حرفم نمی آد. يعنی حرفی که اينجا زدنی باشه نمی آد. از زدن حرفم نمی ترسم. منتها جای هر حرفی هر جايی نيست. و بعضی حرفها را کلا نزدن بهتر باشد. لزومی هم نداره که مثلا حرفهای خاص يا سنگين و چيزی باشه. يه وقتهايی يه سری حرفهای بی معنی و بی مزه را هم آدم نمی تواند بزند. يا بهتر بگويم نمی خواهد بزند.

نرگس

باز دلم شیطنت میکند باز مرا از مرزهای شهرها بیرون میکشد باز مرغ خیالم در پی دانه و اب اشک بی تابی میکند از دور که میرسم به قدمگاه