بگذارید راحت باشیم و در آرامش شربت خنکمان را در حالی که گرمای تابستان پشت شیشه له له می زند نوش جان کنیم و پیش خود بگوییم به ما چه! یکی می آید همه مان را نجات می دهد. بگذارید دلمان را به این خوش کنیم که هر چه ظلم و ستم بیشتر باشد نشانه این است که ظهور منجی نزدیک تر شده است. ما را به این حرفها چه کار؟ شربت خنک را عشق است.

 

                                                                    ***

ای کاش دوره دوره ی نوح  بود و یک سیلی می آمد همه را می شست و می برد. یا دوره ی لوط بود و سنگی می بارید و همه شان را از دم نابود می کرد. ای کاش موسی می آمد و این به ظاهر آدمهایی که سنگ او را به سینه می زنند یکجا جمع می کرد و با خود به رود نیل می برد و این بار رهایشان می کرد همان جا.

                                                                    ***

آهای همه ی اونایی که تو دلتون می گفتید بگذارید بمیرند به درک! همه اونهایی که خوشحال بودید که اسراییل داره ریشو های متحجر رو از ریشه می کنه. با شمام. دلم می خواد الان ببینمتون. هنوزم میتونید بگید به درک؟!

6_8505080554_L600.jpg

 

/ 3 نظر / 5 بازدید
منتقد

سخنان بسيار زيبايی بود اما از ما کاری جز دعا کردن بر نمی ياد بنابراين اين سخنان بيشتر نشون دهنده حالت روحی ما نسبت به اين واقعه است

محمد حسین

سلام . فعلا کاری بر نمی یاد . ولی امیدوارم روزی بربیاد . من آماده ام . خیلی ها هم آماده اند... راستی حسام به نظر تو چه جور حمایتی خوبه که از مردم فلسطین و لبنان و بشه ؟ راستی یه چیز دیگه از وقتی که یادم میاد وقتی یه سری اخبارهایی از یک کشور خاص مثل حالا مثل لبنان تیتر حبر هاست , تجاوزگران یه جای دیگه مثل ( الآن بهتر ه بگم) عراق رو مورد نشونه قرار می دن. ان شاء الله که اینبار این طور نشه. راستی برای ظهور آقا امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف فقط که دعا لازم نیست , این مسئله رو خوب اشاره کردی . خیلی چیزها موثرند , هرگز نباید اینو فراموش کرد . دلم می خواد یه روز راجع به این مسایل تو وبلاگم بنویسم . به نظر من بکی از مهمترین مسائل فراموش شده ( که اسم وبلاگم هم فراموش شده ها است ) همین امر بمعروف و نهی از منکره که جای خودشو به امر به منکر و نهی از معروف داده . موفق باشی

ادیان(برای ما مطلقا اسلام)رنگ تقدس به خود گرفته اند(من فکر می کنم که تقریبا نا بجاست!) امر مقدس را نمی شود نقادی کرد.امر مقدس قابل نقد نیست.ولی حیات مسلمین در دنیای امروز بسته به نقد منش زندگی شان دارد.همه با جنگ مخالفیم و با کشته شدن انسان های بی گناه.حزب الله می جنگد تا زندگی را واگذار نکند.ولی ارمغان اسلام برای جهان امروز حزب الله نیست.کار منجی هم لابد از نظر ما نجات فقط و فقط شیعیان است.برای ظهور دعا کنیم تا حرمت از دست رفته ی انسانیت (کار جدید ادیان هم گویا همین شده!!!) را احیا کند.