یک - خدا پدر و مادر و هفت نسل از این طرف و هفت نسل از آن طرف افرادی که ویکی پدیا را درست کرده اند و آنها که در آن مطلب می نویسند را بیامرزد. خیلی هم بیامرزد.

دو - فتبارک الله احسن الخالقین نه واقعا فتبارک الله احسن الخالقین.

سه - از آن دسته از دوستانی که مرا به بازی شب یلدا دعوت کرده بودند عذر می خواهم که شرکت نکردم. اولش خواستم شرکت کنم ولی به جای ۵ تا راز  ۵تا جمله از کتاب سقوط آلبر کامو بنویسم که بسیاری از رازهای فاش شده در آن به رازهای زندگی ام شبیه است! بعدش دیدم فاز نمی دهد گفتم بیایم ۵ تا راز سرکاری گنده بگویم یک هفته این حدودا توی خماری و کف بمانید بعدش مثلا بگویم خالی بستم. بعدش دیدم حس این هم نیست. و قضیه مشمول مرور زمان شد و بیخیال شدم. البته به هر حال چیز زیادی از من در نمیامد چون به هر حال رازهایم را نمی آیم آن لاین آن هم در وبلاگی که مخاطب عام دارد بگویم! آن رازهایی هم که بشود اینجا گفت هم که دیگر راز نیستند! مجبور می بودم مثل اکثر کسانی که در این بازی شرکت کرده اند خاطرات دوران کودکی یا راز های بی ضرر دوره ی دبیرستانم را که تاریخشان گذشته باشد فاش کنم (شبیه فاش کردن اسناد دولتی بعد از گذشت n سال!). روی همین حساب بیخیال شدم. عذرخواهی مرا بپذیرید.

چهار- سه مورد بالا هیچ ربطی به هم ندارند. تنها ربطشان این است که به هر مطلب دیگری که می خواستم بنویسم بی ربط بودند لذا همه شان را یکجا گردآوری کردم!

/ 15 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حسام

نميدونم چرا بيخيالشون شدم اين دفعه رو! سوال خوبيه!

ُSmmُ

خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه :دی

علی

نمی گی خدا پدر و مادر آن هایی که تو را یاد ویکیپدیا انداختند، بیامرزد؟!!! در ضمن! این جا مگه اسمش بی مخاطب نیست؟!! پس مخاطب عام دیگه چه صیغه ای یه؟!!

به تو چه!

منم جدا متاسفم.هيچ کس فکرش رو نمی کرد...

آريانا

چرا برای پست بالايی نميشه کامنت گذاشت ؟ می خواستم بگم که خيلی لحظات هم هستند که دوست داريم چند بار ديگه هم تجربشون کنيم يا بعضی شبها که دوست داريم زودتر صبح بشه يا اتفاقاتی که آرزوی رخ دادن مجددشون رو می کنيم شايد حتی حاضر به پرداخت غرامت سنگينی هم در قبالش باشيم . اينجوری که می نويسيد آدم دلش می گيره

هديه

مهندس آخه چرا پيام های ديگران پست بعدی رو غير فعال کردی؟

حسام

اينکه چرا غير فعال کردم دليل دارد. توضيحش هم راحت نيست. آن پست برای رخداد ناگواری نوشته شده است که کسانی که نمی دانند فکر می کنند منظورم کلی است و کامنت کلی می گذارند. دلم نمی خواست اين طور شود. غير فعالش کردم.

هديه

متاسفم

م.ه.م

ای کاش می‌شد برای پست بعديت پيامی می‌گذاشتم. ای کاش ای کاشها تکرار نشوند. موفق باشيد سلام