یک ماجرای عجیب!

در خبرها آمده بود که در مسابقات پرتاب نیزه حادثه ای برای یکی دیگر از ورزشکاران رخ داده. چون حادثه خیلی باحال بود تصمیم گرفتم اینجا مفصل تر راجع بهش بنویسم.

قضیه از این قراره که در مسابقات دو و میدانی رم، مسابقه ی پرتاب نیزه و پرش سه گام همزمان برگزار می شده. یکی از ورزشکارهای پرش سه گام مشغول گرم کردن بوده که ورزشکار دیگری آن طرف میدان اقدام به پرتاب نیزه می کنه. از شانس بد این بابا نیزه یک راست میاد میره می خوره تو پهلوش!!! اما این همه ی ماجرا نبود! طرف این قدر لمس بوده که نمی فهمه! همون طوری به گرم می کنه و میره واسه شرکت در مسابقه. حتی سه گام رو هم می پره باز هم نمی فهمه که این نیزه تو پهلوشه! وقتی متوجه میشه که موقع اندازه گیری طول پرشش میرسه. چون یهو میبینن نیزه یک مقدار جلوتر از پاش خورده رو زمین. بین هیئت داوران بحث میشه که کدوم محل برخورد رو باید به عنوان امتیاز ثبت کنن. پا یا نیزه؟! این میشه که از ورزشکاره می پرسن این چیه؟! تازه متوجه میشه که نیزه تو پهلوشه! می گه نمی دونم. خلاصه داشته با نیزه ور می رفته ببینه چیه نیزه در میاد و خون میزنه بیرون! تازه اینجا بود که طرف میفهمه عجب بلایی سرش اومده و آه و ناله راه میندازه و از هوش میره!!

جدا بعضیا واقعا لمس هستنا! البته شاید طرف دوپینگی بوده و واسه همین حس نداشته بدنش! اونشو دیگه باید کارشناسا نظر بدن!

پی نوشت: این پست برای سنجش میزان بلاهت خوانندگان اینجا طراحی شده بود. اگر حتی یک خط از مطالب فوق رو باور کردید حتما به پزشک مراجعه کنید!

/ 10 نظر / 10 بازدید
؟؟؟

با سلام شما چگونه قسمت نظرات خود را با سيستم پرشين بلاگ جديد هماهنگ کرديد؟ قسمت نظرات بيشتر وبلاگ ها يا غير فعال است و يا ادرس قديم پرشين را دارد؟ با تشکر از شما

حسام

ها؟!! من نمی دونم! يعنی کار خاصی نکردم! اصلا بلد نيستم که بخواهم بکنم!

سايه روشن

...قسمت اول قضيه رو شنيده بودم ..ولی بعدشو نه ...يعنی نمی دوستم طرف نفهميده..ای ول ...خيلی جو گرفته بودتش هااا...به منم سر بزنی خوشحال می شم

سايه روشن

راستی تو قسمت ميرايش وبلاگ هرچی .com داری و بکن .ir همه چی درست می شه ...مال من خودبه خود درست شد ولی هرکی ازت پرسيد بگو اول با persianblog.irوارد شه بعد اونکارو بکنه

SeSeFR

خاک بر سر من که با تو رفیقم! 000

محمد

خوشم مياد ميزان پرتی بعضی از دوستان زياده ... عين خودت حسام جوون... راستی نگفتی شناختی؟ ... حال کردی به پشمالوها يه سری بزن ...لینکیدمت...ياحق!

حسام

دستت درد نکنه! نه شرمنده نشناختم!

بهداد

خيلی باحاله! از وقتی کوچيکتر بودم٬ هميشه واسم سوال بود که يعنی نمي‌شه اين نيزه‌ها بخوره به يکی ديگه؟! راستشو بگم وقتی پرتاب‌نيزه بو می‌ديدم٬ هميشه اين ترس رو داشتم که بخوره به يکی! مخصوصا به داورا که وقتی هنوز نيزه زمين نخورده بود٬ می‌دويدن طرفش! وقتی خبرش رو تو اخبار شنيدم٬ احساس کردم به يکی از سوال های زندگيم جواب داده شده!!:ي راستی٬ خبردار نشدی طرف الان تو چه وضعيتی به سر می‌بره؟!! اخبار که چيزی نگفت و اين قضيه رو بيشتر به صورت جوک (البته بلانسبت شما!) تعريف کرد!!

حسام

چرا! کليه و ايناش سرويس شده! مسابقات بعدی رو هم به دليل مصدوميت از دست داده! تازه اين يک مورد بوده. يک مورد ديگه گويا نيزه رفته توی پای يکی از اين داورا!!

تازه اين که چيزی نيست چندی قبل يک موتور سوار پاش قطع شد و در طی مسير متوجه نشد!!!!!!!!!!!!!