اتاق بی در

وقتی به اتاقت می خزی و درب را قفل می کنی تا کسی مزاحمت نشود، به این هم فکر کن که اگر اتاقت آتش گرفت، همان درب قفل شده کارت را خواهد ساخت و در آن دخمه ات، بدون  مزاحمت خواهی سوخت.

 

آتش نشان بودن خوب است. اتاق بی در هم. و البته مزاحم هم.

/ 15 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بکتاش

اگر بدونی که احتمال آتش سوزی تا حدی قويه مطمئنم در رو به خاطر مزاحم قفل نميکنی. just make a trade off

حسام

به قول بابام کار يه بار ميشه! حتی اگه احتمالش کم باشه.

محمد

سلام حسام جان ... بستگی داره کی توی اتاق باشه.... اگه تو باشی همون بهتر که در قفل باشه ... اگه هم اتاقت آتيش نگرفت خودم آتيشش می کشم... يه مزاحم کمتر! همين!

محمد

در ضمن اگه آتيش نشان باشی و آب دستت نباشه مجبوری که .......!!!! (هر عبارت زشتی که به نظرت میاد بذاری درسته!)

بکتاش

درسته کار يه بار ميشه ولی اگه آدم از ترس آتيش سوزی در اتاقش رو قفل نکنه لابد بايد از ترس برخورد شهاب سنگ اصلا از خونه بيرون نياد. در کل با مفهوم درونی اين پست کاملا موافقم البته با در نظر گرفتن همين ملاحظات.

saket

baba hesam jun biya be otagh man ye rahro bezan, man kapsul e atishneshani daram!

شهرام

اگه آدم قدرتمند باشه حتی بدون قفل کردن در هم میتونه کاری کنه که کسی جرات نکنه مزاحمش شه! اگه نمیتونه اینکار رو یکنه هم همون بهتر که در رو قفل کنه و تو آتیش بسوزه!!!

خسته شدم از بس وبلاگ تکراری خوندم پس کی؟

س ه

می دونم آدم گاهی آپ کردنش نمياد٬ ولی لطفا سعيتون رو بکنين.

دون توپولو

آره کلا همه چی چند وجهی هست. مزاحم خيلی وقتا نقشش اينه که ادم رو از تعادل ناپايدار خارج کنه مثل يه تلنگر . . . تعادل ناپايدار مثل دپ زدن مفرط . . . خيلی وقتا مزاحم يه حرف بي ريط ميزنه که در ظاهر خيلی بی معنی هست ولی نکته مهم اينه که طرز فکر طرف جالبه و به آدم ايده ميده برای بيرون رفتن از اتاق . . . بيرون رفتن شاد . .