فرهنگ سازی!

اين است فرهنگ سازی اساسی صدا و سيمای ما!

(الان باز ميگويند دوباره گير داد به صد و سيما!)

احتمالا چند بار از خودشان پرسيده اند که چه شده که آنچيزها و آنکس هايی که برای يک نسل مقدس به شمار می رفتند برای نسل بعد هيچ ارزشی ندارند که هيچ!مايه نفرتشان هم هستند بعضا!

و بعد به اين جواب رسيده اند که انتقال ارزشها نشده است و فرهنگ سازی نشده است و ...

پس راه آن انتقال ارزشها و فرهنگ سازی است و برای اينکار چه چيز بهتر از رسانه ملی؟!

خوب تا اينجاش اصلا بد نيست!اما گير اساسی مطلب اينجاست که اگريک ذره بازخورد(فيد بک!)می گرفتند احتمالا نتيجه اش را می ديدند:دهه فجر که شده است دهه زجر!اينم از هفته دفاع مقدس که فيلم هايشان مال عهد تيرکمان است و بقيه برنامه هايشان در مصاحبه با خانواده شهيد و ... .  نکته جالب تر تلاقی اين هفته با عيد مبعث بود  و ديديم برنامه ها به کدامين سمت می رفت.در حقيقت عملا هيچ عيدی نبود!

پارسال وضع بهتر بود اقلا عيدها يک کمی فرق می کرد.امسال عيدها شده است يکروزه عزاها ده روزه.در عزاها سنگ تمام!خودتان که ديديد!مجبوريد گريه کنيد چه بخواهيد چه نه!اما در عيد ها هنرکه بکنند برنامه های عادی خودشان را نشان دهند.

من به نوبه خودم بسيار از آقای لاريجانی متشکرم.

(اصلا بنا نداشتم صرفا بدی های صدا و سيما رو بگم اما چه ميشه کرد ديگه!)

/ 15 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حسام

سهيل جون ميشه ربطشو هم توضيح بدی اگر ميشه!؟

سمیرا

گاهی وقتا بعضی ها تو جاهایی قرار میگیرن که نباید باشن...یا اینکه اصلا نمیدونن توی موقعیتی که قرار گرفتن چی کار باید بکنن...

dhenry

سلام حسام امروزعجب عکس خفن کوچک زشتی تو جام جم ازت چاپ کرد قسمت نسل سومی ها مثله پيرمردهای ژيگولو شده بودی فکر کنم مربوط به همون مصاحبه....نفر اول شدن می شد يادم که تيترش اين بود دوست داشتم دبير کل سازمان ملل می شدم!!!!!!!!!!!!!!!!(حسام عنان) !!!!!!!بچه چقدر کلاس می ذاری!!! کشتيمون!!!!راستی يه سئوال خيلی مهم اگه جواب ندادی می کشمت!!معدل ترم پيشت چند شد؟

حسام

جناب هنری! من کلاس گذاشتم!؟بابا ايول کی؟!اگر فکرميکنی واسه کلاسشگفتم اشتباه می کنی.حداقل توسن ۱۲ سالگی فکر کلاس و اينا نبودم!بعدشم می دونی سر همين چقدر بهم خنديدن دوستام و الان که با هم خاطرات اون موقع رو مرور ميکنم چقدر می خنديم؟! اما در موردمعدلم ترم پيش معدلم شد ۱۸.۰۴ حالا چه فايده داره برايت دونستنش؟!

soheyl

بابا خرخوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون!‌‌‌ ‌((:

حسام

سهيل جون صحبت اضافه اگر باشه معدل خدت رو در دو ترم گذشته فاش که می کنم هيچ!سوابقت رو هم برای دوستان ميگم !حالا خود دانی!

soheyl

حسام جان مثل اينکه بد شاکی شدی!‌ <:‌!‌ البته حرف حق تلخه !‌ p: ولی تو که کسی نبودی که از حرف حق ناراحت بشی!‌d:! مگه نه؟!‌ (؛! در ضمن ادام از اين تهديد ها نمي کنه!‌ (:

بهداد

هنوزم حسام از حرف حق تاراحت نمیشه ! ولی نه حرف سهیل D: ......میگن که خوبه آدم نیمه پر لیوان رو هم ببینه ٬ ولی شرط دیدن یک چیز وجود خارجی داشتن اونه !!

حسام

سهيل جون من اصلا نه ناراحت نشدم نه شاکی.فکر کنم خود دوستان خواننده هم بدونند که معدل ۱۸ برای دانشگاه شريف و علی الخصوص رشته برق معدل خيلی بالايی نيست(اين به اين معنی نيست که من اون رو بالا نمی دونم يا ازش ناراضی ام)و در ضمن من قبلا می گفتم الان هم می گم.معدل گويای همه چيز نيست علی الخصوص با سيستم امتحان گيری ما و علی الخصوص توی دانشگاه که هر استادی يک جور نمره می دهد.و باز هم گفته ام برای من همين که معدلم بالای ۱۷ باشد کافی است.در زندگی دانشجويی ام هدف های به مراتب مهم تری از معدل ۱۹.۹ گرفتن دارم در ضمن بهداد جون مرسی!

soheyl

آقا ما تسليم!‌ (؛!