بدون شرح

اینجا می توانید صحبت های آقای احمدی نژاد را در برنامه گفتگوی ویژه ی خبری پیش از سوم تیر راجع به نوع پوشش جوانان ببینید. شرح اضافه نمی دهم. حجمش حوالی ۱ مگابایت است.

/ 14 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Dr

کی من؟

وروجک

تا جايی که من ميدونم اينا همش دعواها و رقابتهای سياسیه بين اصولگرايان که خودشون چند دسته شدن. جالبه, اینو بدون هیچ موضع گیری سیاسی میگم, اگه دقت کنیم بعد از ۲ خرداد ۷۶ هم مثلا ۲ خردادی ها کلی اشتباه کردن که بعدا به ضررشون تموم شد. جالبه که در هر موقعیتی دو طرف هم رو میکوبن درست به دلیل اشتباهاتی در مایه اشتباهات خودشون, اما با رنگ و لعابهای متفاوت. این پول و قدرت چه کارها که نمیکنه!!...

بهرام

خدايی ولی جدای همه اين حرفا پوشش خيلی بد شده

حسام

آره اما اولا اينکه آيا به من و شما ربطی داره اين مسئله يا نه و اينکه اگر داره از چه جهتی داره و اينکه اگر جهتش هم پيدا شد چيکار بايد بکنيم بحث خيلی مفصلی می طلبه!

پايين

اگر مملکت سالمی بود با اين کلیپ ميشد اين مردک رو دادگاهی کرد. اين کاملآ يک مدرک مستند محسوب ميشه.

محمد

* من نمی فهمم که کار نيروی انتظامي چه ربطی به دولت داره؟ شاید ارتباط اینها برای شما بدیهیه! ولی من نمی فهمم واقعا...

حسام

اگر ربط تشکيلاتی شان را بی خيال شويم حداقل از اين جهت که رييس جمهور طی نامه ای از نيروی انتظامی بابت اين طرح تشکر کرد. دقت کنيد گفتم حداقل. ربط سيستمی هم دارند.

شفق

کسی می دونه اوایل اسلام که حکومت دست خود پیامبر دیگه بوده اوضاع چه جوری بوده؟ یعنی اون موقع هم چیزی به اسم بد حجابی وجود داشته؟ به هر حال حداقلش اینه که ادیان دیگه هم وجود داشتند. اگه آره چطوری باهاشون برخورد می شده؟

حسام

سوال خيلی خوبيه. من جوابشو نمی دونم.

حسین

اين جا در مورد اين سوال يک کمی توضيح داده http://qbpd.blogspot.com/2007/04/blog-post_6370.html