انزجار از...

من بالشخصه انزجار خودم را از نحوه پش بازی های جام ملت های اروپا اعلام می کنم.حال آدم را با اين سانسورهای بی جا به هم می زنند و بدتر!توجه آدم بيشتر به تماشاگر ها جلب می شود تا بازی!واقعا گاهی حالم از اين...

 

/ 15 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حسام

اينقدر سانسور نکنن!بابا مرد لخت سانسور داره؟!حالا گيرم وسط تماشاچی ها دو تا خانم هم با آستين حلقه ای نشسته باشند!اون الافی که بشينه اين دو تا رو ديد بزنه بگذار ديد بزنه حالشم ببره!من که می خوام فوتبال ببينم(!!!) چه گناهی کردم! بعدشم ای بی سی خوبی بابا!؟

ABC

حسام کامنت پاک نکنننننننننننننننن!

ABC

در ضمن خانومها هم با آستين حلقه نيستن!يه کم کمترش کن!پوشش رو ميگم!

ABC

ميبينم که خودتم قبول داری که نميخوای فوتبال ببينی! حسام:من که می خوام فوتبال ببينم(!!!)....پس الانoffline شو و برو فوتبال ببين!در ضمن از اين کارت اينترنتا به مام بده!

ABC

status et ham ke Updated e!

ABC

تو خوبی؟!

ABC

آهان!مرسی خوبم!کمال همنشينه پسرم!

ABC

وای!دلت سير ميشود از اين زمانه گاهی!آخ پسرم!

بهداد

دستور ميديم بررسی کنن !!! (ضمنا خجالت داره !!‌ يعنی چی ديد بزنه حالشو ببره؟؟ يعنی چی که ميخوای بشينی مرد لخت ببينی ؟؟‌چشمم روشن! پس فردا ميری ميگی فوتبال زنان و ... هم ميخوای ببينی لابد ديگه !؟!! ) اين همه اون لاريجانی و اين يارو که اسمش يادم نيس به فکر فرهنگ امثال شمان ٬ اونوقت اينجوری تشکر ميکنی؟؟!!

صالح!

سلام! راستش من با کلی ذوق اومدم که اقلا تو برای دکتر مطلبی حتی شده دو سه خطی نوشته باشی...اما نبود؟ البته میدونم که احتمالا امتحان داری...می دونی این روزا تنها امید آدما به کسائی مثل ماست...نمی دونم...به نظرم میاد که وبلاگت خیلی خیلی خوبه اما خیلی کمه...باید بیشتر بود...اینطور نیست؟ یا حق!