نوزده سالگی

الان يک روز از سالروز تولد من گذشته.ديشب حس خيلی بدی پيدا کردم قتی بهم گفتند نوزده سالم تمام شده است.شبيه حسی که يک پيرمرد نود ساله رو به مرگ دارد و درست عين پيرمردها که خاطرات زندگی خود را در آلبوم ها ورق می زنند من هم مثل هر سال زندگی خودم را تا الان مرور کردم و با نهايت تاسف پی بردم که تا حالا زندگی ام هیچ ارزش و بار مثبتی نداشته است.
نا شکری نمی کنم.در مقایسه با خیلی ها زندگی خوب و راحتی داشته ام.خانواده خوب دوستان مهربان شرايط عالی... اما آنچه که اذيتم می کند عدم بهره گيری از همه اين چيزهای خوب است و حتی خيلی اوقات نه تنها بهره نگرفته ام که زايل هم کرده ام.
و دوباره مثل پارسال مثل هر سال قول دادم که امسال دیگر جبران می کنم اما...
دلهره عجيبی داشتم.درست عين دلهره ای که ابتدای سال داشتم.موقع سال تحويل...

/ 20 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ye dokhtare

akhe age to begi az zendegim bahre nabordam ma chi begim han???????

hoda

۲ تا تبريک:۱)به خاطره تولد ۲)به خاطره اين احساس که زندگت هر چند مثبت هنوزراضيت نکرده ! و به نظره من این بهترین و مهمترین خصلت آدم هست که هیچ وقت راضی نشه و همیشه توی ذهنش یه کمی حس کنه و برای زیادش تلاش کنه

Dubby

چرا توی روز تولدت به اين چيزا فکر ميکنی ؟ مگه اين روز با روزهای ديگه چه فرقی داره؟تنها فرقش اينه که توی تقويمی که خودمون دزست کرديم يه عدد داره تکرار ميشه!چرا هر روز به اين چيزا فکر نميکنی؟

Sarvenaz

tavallodet mobarak ....omidvaram in sal behtarin sal barat bashe......behtar az salaye ghabl

Hessam

روز تولد فقط يک بهانه است برای فکر کردن.برای اينکه توی اين روز متولد شدی و اين می تواند برای هر شخصی مهمترين واقعه زندگی اش باشد(که به انتفاع مقدم هست!)برای همين است که روز تولدم هم به اين چيزها فکر می کنم.اصلا به اين معنی نيست که هيچ روز ديگری ياد اين چيزها نمی افتم.هر چند که خيلی فراموشکار هستم.

Azin

يادم مياد یه روز یه همچین چیزایی به بابام گفتم. بابام خنديد و بهم گفت اگه می‌شد به سن من باشی می‌فهمیدی تازه جایی که باید کار مفید کنی شروع شده. تا حالا باید همینو یاد می‌گرفتی که باید مفید بود.

پزمان

سلام،‌ عجیبه، دیشب خواب تو رو دیدم، تو یه مینی بوس نشسته بودی!

sina

بابای آذين حرف قشنگی بهش زده... مويد باشی انشاا..

Hessam

ببينم تو اين مينی بوسه کس ديگه ای هم بود باهمون يا نه؟!

hossein

فشرشمخيثف ئخذشقشن