این صدا و سیما سر قضیه کنکور به اوجش رسونده!

یادتون هست که اواسط شهریور یه سری مصاحبه از این بچه های معترض پخش کردند؟

الان فکر کنم به این نتیجه رسیده اند که زیاد تر از کوپن خودشون حرف زدند و برای اینکه ماله بکشند روی مصاحبه ها، امروز از بخش خبری ٢٢ شبکه ٣ یک گزارش ویژه پخش کردند که زیرش نوشته بودند گزارش ١۶ شهریور واقعیت یا...؟ توی گزارش اول یه تیکه از حرفهای ١۶ شهریور یکی از این دانش آموزها رو نشون میداد که میگه مثلا من با رتبه ٣٠٠ نتونستم برم پزشکی فلان جا ولی یکی با رتبه ٨٠٠ رفته. بعد میومدن تصویر یکی رو نشون میدادن و باهاش مصاحبه میکردند که میگفت رتبه ٣٠٠ منم!

قبول! رتبه ٣٠٠ همونیه که نشون دادین. ولی یکی نیست به این بگه آخه آیکیو! یکی وقتی داره اعتراض میکنه که نمیاد بگه مثلا من رتبه ٣٠٢ شده یا ٢٩٨ مثلا! مهم مرتبه ی رتبه است تا خودش و مقایسه اش با اونی که رتبه اش شده ٨٠٠. حالا شما الان با این گزارش خواستی چی رو نشون بدی؟ اینکه کلا اعتراضها بی اساس بوده؟ این که یه سری مرض دارند میرن الکی اعتراض می کنند و میگن ما رتبه مون ٣٠٠ بوده؟ اینکه کلا هیچ مشکلی نداشته کنکور امسال و این اعتراض ها هم توطئه آمریکا و انگلیسه؟

بابا یک کم شرم و حیا هم خوب چیزیه!

 

 

 

/ 2 نظر / 4 بازدید
سعيده رحيمي

آخه "دروغ مالیات نداره."راستگویی جریمه سنگین داره!وقتی ما آدمای بی سیاست به هم تو بهترین حالتا دروغ میگیم وخودمون رو توجیه میکنیم که دلیلمون موجهه...راستش دیگه من یکی که حق نمیدم به خودم از اون آدما! توقع حقیقت رو داشته باشم!این روزا همه چی ارزونه...بقول حمید مصدق...این روزا فقط انسانه که ارزونه!

پرومته

بابا ایول!گزارشت با حال بود.