و ما برگشتیم. با افتخار و با قدرت. دوستان دوران خوشتان به پایان رسید! از امروز به بعد دیگر می توانید مطمئن باشید فصل بعد با چشمانی اشکبار جام های قهرمانی را نگاه خواهید کرد.

در ضمن از آنجایی که این پست یک پست کاملا متعصبانه و غیورانه است هر گونه کامنت که در راستای تحسین، ستایش و تمجید از یووه نباشد پاک خواهد شد!

 Forza Juve!

/ 7 نظر / 3 بازدید
س ه

به هر حال من کامنت می ذارم٬ خواستی پاکش کنی هم پاکش کن. برام خيلی عجيبه که اهل اين چيزايي٬ من هر چی فکر می کنم به نظرم خيلی بی معنی مياد. اصلا يه موقعی هم که فوتبال می ديدم هر وقت تيمی که طرفدارش بودم می برد٬ دلم برای تيم حريف می سوخت!

حسام

با اينکه اين کامنت حاوی تمجيد نيست اما چون متضمن توهين به يووه نيست موردنی ندارد!:دی اما اينکه بی معنی است يا نه خوب سليقه ای است. اين هم که عجيب است طرفدار و متعصب باشم هم به ميزان شناخت شما از بنده و طبقه بندی تان از آدمها بر می گردد. اما اينکه دلتان برای تيم حريف می سوزد را درک می کند چون من هم در بازی های غير يووه بيشتر طرفدار تيم ضعيف تر هستم!

SeSeFR

ایول یووه! (تا پاکم نکنی) برای همینه هیچ وقت طرفدار بایرن نشدی؟ 000

Samaneh

ايووووووول‌! ما برگشتيم! به اميد يژسومين ستاره روی پيراهن بيانکونری! VIVA JUVENTUS!

حسام

آره چون بايرن در حد آلمان خيلی قوی بود!!! دقت کن بود! بيرون آلمانم همون گهگاهی که می رسيد تا بياد برسه به مرحله ای که بشه از تلويزيون ديدش حذف می شد فرصت دل سوزوندن نداشتم!

آريانا

به س ه: کجاش عجيبه بابا فوتبالم عالمی داره برای خودش. چرا فکر می کنی بچه ها تک بعدی اند؟ (احتمالا برقیی دیگه) مرسی حسام - اتفاقا با ديدن لينک يوونتوس فهميدم بچه بحالی. جدا سری آ بدون يوونتوس معنی نداشت حتی نتايجشم دنبال نمی کردم

س ه

نه بابا من برقی نيستم. آشنايی ام هم با اين وبلاگ از طريق وبلاگ های ديگر بوده. موضوع تک بعدی بودن نيست٬ به نظر من چيز بسيار بيهوده ای است. به هر حال قصد بحث کردن ندارم٬ لابد شما چيز جالبی توش می بينيد ديگه...