حرف‌های بی‌مخاطب

من، ماتراتزی و زيدان

راجع به حرفهايی که ماتراتزی به زيدان زده بود که اون واکنش رو از زيدان در پی داشت اينجا رو بخونيد.

همچنين آقای بروجردی از نمايندگان مجلس به زيدان نامه ای نوشته و از او حمايت کرده اند. خبر را در Fars News بخوانيد.

(حالا اينکه ايشان توهين ظالمانه را از کجا فهميده اند وقتی هنوز مشخص نشده ماتراتزی چی گفته بماند. همين مونده بود از اين برچسب های مسلمان و صلح و اينها به زيدان اطلاق کنيم و خودمونو بچسبونيم بهش! با اينکار اون بنده خدا را از هم از چشم بقيه بندازيم. ميدونيد مثل چيه؟! مثل اينه که تو بازی مافيا، يک مافيا از يک پليس حمايت کنه گند بزنه به سابقه ی طرف!)

و اما موضع من در قبال حرکت زيدان: دمش گرم! هر چقدر هم می خواين بگين وحشيانه بوده! اولا که زيدان همينه. عصبانی نميشه نميشه وقتی ميشه ميره برای يک ضرب قرمز. دوما اين ماتراتزی رو من ميشناسم. تو اينتر که بود دهنی از ما صاف کرد که نگو. چقدر مصدوم داديم  سر همين آقا! حال کردم.

اما معتقدم حرکت زيدان مدبرانه نبود. ميتونست يه کاری کنه ماتراتزيه از زمين که اخراج شه هيچی چند جلسه هم محروم شه تا حالش جا بياد! کافی بود مثل اتوئو که بهش شعار نژاد پرستانه داده بودند از زمين قهر می کرد ميومد بيرون. بازيکنها هم ميومدن منت کشی! اما خوب کاری نميشه کرد ديگه. زيدان زيدانه.

خواهشا هم نگيد بايد هواسش می بود که اينجا فيناله جام جهانيه و جای اين حرکات نيست. کسی که اين قدر فينال واسش پيش پا افتاده هست که ضربه ی پنالتی به اون حساسی رو چيپ بزنه،‌ ميتونه يه ضربه سر هم تو شيکم ماتراتزی بزنه و ککشم نگزه عجب بازی مهمی بودا!

و دم مردم فرانسه گرم که اونجوری رديف ازش استقبال کردند!

دوست داريم زيزو!

   + امیر حسام صلواتی ; ٩:٠٤ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٥/٤/٢٠
comment نظرات ()