حرف‌های بی‌مخاطب

 

اين شهرداری و شورای شهر عجب کار باحالی کرده اند. يک کتابچه کوچک درست کرده اند با يک سی دی با عنوان آمادگی در برابر زلزله و انداخته اند داخل خانه ها.

خيلی حال کردم!

   + امیر حسام صلواتی ; ۸:۳٠ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٥/۱/٢٤
comment نظرات ()

يالثارات

کل مطلب اين قدر شرم آور هست که نيازی نباشد بر آن تاکيد کنم. حس و حال جواب نوشتن هم نيست. که اگر هم بود جواب من جواب درست و حسابی نيست و کس ديگری بايد جواب دهان پر کنی به اين سبک نشر اکاذيب (که به نظرم واژه اکاذيب اين جا از نظر معنايی کم می آورد!) بدهد.

هر چند اگر هم جوابی داده شود بعید می دانم نویسنده آن مطلب شنیع گوش به این حرفها بدهد چه این اولین بار نیست که نشریه یالثارات مطالبی از این دست می نویسد. فقط دلم می خواهد بدانم قانون مطبوعاتی که داعیه طرفداری از حق را دارد راجع به ین مطلب چه نظری خواهد داد و مدعی العمومی که تا ديروز اگر یک نشریه دوم خردادی مطلبی علیه کسی می نوشت-تازه آن هم محترمانه نه این طوری- به بهانه حفظ حق مظلوم و آبرو و ... سریع نشریه را به دادگاه می کشاند این بار چه موضعی خواهد داشت؟

(ان شاء الله که همانطور که قبلا ادعا کرده اند طرفدار حق خواهند بود. و اگر هم  مطابق تعريف من از حق رفتار نشد مشکلی نيست! معنی حق را خواهم فهميد!)

 

   + امیر حسام صلواتی ; ۱:۱۸ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٥/۱/٢٤
comment نظرات ()