حرف‌های بی‌مخاطب

عزيمت

من با اجازتون دو هفته نيستم.يعنی احتمالا برای حداقل دو هفته اينجا تعطيل خواهد بود.بعد که برگشتم باز هم خواهم نوشت.

به اميد ديدار

راستی حلالم کنيد ديگه!گر خوبی ديديد که خيلی خوش شانس و خوش بختيد.اگر هم بدی ديديد تعجبی نداره.ولی به بزرگی خودتون ببخشيد.خلاصه اينکه از سر تقصيرات من جدی جدی و از صميم قلب بگذريد!

خدا نگهدار همگی

   + امیر حسام صلواتی ; ۱٢:٥٩ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٢/٥/٢٢
comment نظرات ()

يک نکته

يک چيزی در مورد متن قبلی بگويم:اگر ديديد نظراتتان احيانا پاک شده دلخور نشويد.هر نظری را که خواندم روی هاردم کپی می کنم و بعد حذفش  می کنم.پس لطفا ناراحت نشويد!

   + امیر حسام صلواتی ; ٩:٠۳ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٢/٥/٢٠
comment نظرات ()

يک سوال ساده

راستش خیلی وقت بود که می خواستم این سوال را به نوعی در وبلاگم مطرح کنم.اما به شدت دو دل بودم.این سوال را من تا کنون از چندین نفر مختلف که( بیشترشان از دوستانم بودند) در چت پرسیده ام.هر چند جوابها نا امید کننده بود اما من در نهایت تصمیم گرفتم این سوال را مطرح کنم.اما سوال چیست؟!خیلی ساده است:

به نظر شخص شما من چه جور آدمی هستم؟!

خواهشا قبل از اینکه حتی در مورد جواب این سوال فکرکنید به نکات زیر توجه کنید:

جوابهایتان را اگردوست داشتید به صورت کامنت بگذارید یا اگر دلتان خواست ای میل بزنید.دوست نداشتید اسمتان را هم ننویسید.

اگر برای حرفهایتان دلیل بیاورید بیشتر به دردم می خورد.اما این به این معنی نیست که حرفهای بی دلیل را بی اهمیت تلقی کنم.

خواهشا نگویید ما که تو را نمی شناسیم یا حتی تا حالا ندیده ایمت!برای من حتی نظر این افراد هم مهم است و به دردم می خورد.حداقل می فهمم که از دورچگونه به نظر می رسم!باز هم تاکید می کنم چون تقریبا جواب اولیه همه آدمهایی که ازشان این سوال را پرسیده ام این بوده است.خواهش می کنم هرچه همان لحظه به ذهنتان رسید بنویسید(اگر خواستید هم بگویید!)با این کار دوستی خود را به من ثابت کرده اید.

مطمئن باشید من ذره ای هم ناراحت نمی شوم.حتی ذره ای.هر چه هم خواستید بگویید.و مطمئن باشید روی هرچه بگویید فکر هم می کنم حتی اگر به نظر توهین آمیز هم برسد.

باز هم تاکید می کنم اگر واقعا دوست من هستید راست و به دور از هرگونه رودربایستی جواب دهید.برای همین گفتم خواستید اسمتان را هم نگویید!(حتی شماییکه دوست من نیستی هم این کار را به عنوان کمک به یک انسان انجام بده!)

و به یک نکته دگر هم هست که این نکته را اگر یادم ماند بعد از برگشتنم خواهم گفت.

از همه کسانی که به من کمک می کنند ممنونم.

   + امیر حسام صلواتی ; ۳:۱٤ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٢/٥/٢٠
comment نظرات ()